Terminarz rozgrywek ligi: Wadowice: II liga okręgowa F1 Żak Grupa 5 (RW)
RUNDA II
Kolejka: 1 w dniach 2024-05-04
1 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
2 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
3 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
4 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
5 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
6 | WISŁA BRZEŹNICA | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
7 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
8 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
9 | ORZEŁ RYCZÓW | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
10 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
11 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
12 | WISŁA BRZEŹNICA | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
13 | ORZEŁ RYCZÓW | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
14 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
15 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-04 | 10:00 | Ludowy Klub Sportowy Wisła Łączany (Łączany, Wiślana 37) | : |
Kolejka: 2 w dniach 2024-05-11
16 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
17 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
18 | ORZEŁ RYCZÓW | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
19 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
20 | WISŁA BRZEŹNICA | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
21 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
22 | ORZEŁ RYCZÓW | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
23 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
24 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
25 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
26 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
27 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
28 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
29 | ORZEŁ RYCZÓW | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
30 | WISŁA BRZEŹNICA | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-05-11 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
Kolejka: 3 w dniach 2024-05-18
31 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
32 | ORZEŁ RYCZÓW | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
33 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
34 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
35 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
36 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
37 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
38 | ORZEŁ RYCZÓW | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
39 | WISŁA BRZEŹNICA | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
40 | ORZEŁ RYCZÓW | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
41 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
42 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
43 | WISŁA BRZEŹNICA | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
44 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
45 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-05-18 | 10:00 | LKS Stanisławianka Stanisław (Stanisław Dolny 496) | : |
Kolejka: 4 w dniach 2024-05-25
46 | ORZEŁ RYCZÓW | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
47 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
48 | WISŁA BRZEŹNICA | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
49 | ORZEŁ RYCZÓW | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
50 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
51 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
52 | WISŁA BRZEŹNICA | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
53 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
54 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
55 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
56 | ORZEŁ RYCZÓW | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
57 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
58 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
59 | WISŁA BRZEŹNICA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
60 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-05-25 | 10:00 | LKS Orzeł Ryczów (Ryczów 23) | : |
Kolejka: 5 w dniach 2024-06-01
61 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
62 | WISŁA BRZEŹNICA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
63 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
64 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
65 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
66 | ORZEŁ RYCZÓW | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
67 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
68 | WISŁA BRZEŹNICA | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
69 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
70 | WISŁA BRZEŹNICA | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
71 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
72 | ORZEŁ RYCZÓW | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
73 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
74 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
75 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-06-01 | 10:00 | PUKS Pobiedr Paszkówka (Bęczyn, Dworska 1) | : |
Kolejka: 6 w dniach 2024-06-08
76 | WISŁA BRZEŹNICA | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
77 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
78 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
79 | WISŁA BRZEŹNICA | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
80 | ORZEŁ RYCZÓW | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
81 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
82 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
83 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
84 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
85 | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | - | POBIEDR II PASZKÓWKA | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
86 | WISŁA BRZEŹNICA | - | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
87 | POBIEDR I PASZKÓWKA | - | ORZEŁ RYCZÓW | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
88 | STANISŁAWIANKA STANISŁAW | - | Pauza: WISŁA ŁĄCZANY | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
89 | POBIEDR II PASZKÓWKA | - | POBIEDR I PASZKÓWKA | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |
90 | ORZEŁ RYCZÓW | - | WISŁA BRZEŹNICA | 2024-06-08 | 10:00 | LKS Nadwiślanka Brzeźnica (Brzeźnica, Kościelna 10) | : |